Hana Bradkova Photography

 

FAQ

IMG_0296.JPG
 

Jak probíhá focení venku?
Většinou jdeme na procházku do parku, do lesa nebo na vaše oblíbené místo. Nejraději fotím večer nebo ráno, kdy je světlo měkké a lichotivé, ale není problém se domluvit na focení kdykoliv během dne. Baví mě fotit rodiny venku, kdy si děti mohou užít pocit volného prostoru a vydovádět se. Pokud mají oblíbenou hračku, určitě ji vezměte s sebou. Nestresujte se zároveň, pokud vaše děti nespolupracují či mají špatnou náladu. Stává se to běžně. V nejhorším případě přesuneme focení na jindy, stejně jako pokud nám nebude přát počasí.


Proč fotit u nás doma?
Focení u vás doma má nezaměnitelné kouzlo a originálním způsobem zachytí vaši rodinnou atmosféru. Hlavně stydlivé děti se většinou cítí mnohem pohodlněji a lépe spolupracují. Výhodou je, že se tento druh focení dá realizovat i za špatného počasí, případně jej lze zkombinovat s focením venku na zahradě. V interiéru také fotím právě narozená miminka.


Jaké vybrat oblečení na rodinné focení?
Doporučuji obléknout se o něco lépe, než byste se běžně ustrojili na procházku či na doma. Ženám vždy radím vzít si šaty - zejména dlouhé vypadají velmi fotogenicky. Vyvarujte se také křiklavých barev a velkých nápisů a oblečení se snažte zkombinovat tak, abyste spolu barevně co nejlépe ladili.


Kdy můžeme fotografie očekávat?
Fotografie vám zašlu do čtyř týdnů od jejich pořízení.


Dostaneme také neupravené fotografie?
Neupravené fotografie bohužel neposkytuji. Všechny fotografie obsahují základní barevné úpravy, tj. ořez, kontrast, jas, barevné doladění a odstranění lehkých kosmetických vad jako je např. akné, škrábanec či modřina. Nikoliv však úpravy vrásek či proporcí.


Budete fotografie zveřejňovat?
Ráda použiji vybrané fotografie k vlastní propagaci na svých stránkách a sociálních sítích. Pokud si nepřejete, aby vaše fotografie byli zveřejněny, je nutné mě o tom předem informovat. Pokud to neučiníte, budu to brát jako váš souhlas.


Mohu si u vás zakoupit dárkový poukaz?
Ano, v případě zájmu mě, prosím, kontaktujte.


Je možné, abyste za námi dorazila i mimo Prahu?
Samozřejmě, focení sice nabízím v Praze nebo v okolí Ústí nad Orlicí, ale není pro mě problém dorazit téměř kamkoliv.